20 Липня, 2024

Українська режисерка зняла новий кліп для Дженніфер Лопес

У понеділок, 29 січня, Дженніфер Лопес випустила відео на свій ремікс на пісню «Can’t Get Enough». Новий візуал від Джей Ло та української режисерки Таню Муіньо для першого синглу з майбутнього альбому співачки This Is Me… Now містить куплет від Latto, повідомляє Billboard.

Українська режисерка зняла новий кліп для Дженніфер Лопес

Оригінальна версія «Can’t Get Enough» вийшла 10 січня як перша спроба з довгоочікуваного дев’ятого студійного альбому Лопес, який буде випущено 16 лютого. Фільм з таким самим сюжетом режисера Дейва Мейєрса вийде на Amazon Prime Video того ж дня.

Подивитися кліп можна за посиланням на YouTube.

Таню Муіньо — українська дизайнерка, фотографка та режисерка, одеситка. Вона зняла кліпи для дуету Post Malone та The Weeknd, Cardi B, Кеті Перрі, Rosalia та інших, а ролик для Foals зняла у Києві. Передостання наразі її робота — кліп для південнокорейського співака Чонгука з гурту BTS кліп на пісню Standing Next to You. Ролик уже має понад 84 млн переглядів, повідомляє Suspilne.

Серед її перемог та нагород:

Кліп Таню Муіньо для Lil Nas X на пісню Montero переміг у трьох номінаціях премії MTV Video Music Awards 2021: «Відео року», «Найкраща режисура» та «Найкращі візуальні ефекти». Також цю роботу номінували на «Ґреммі 2022».

У 2022 році режисерка отримала дві нагороди MTV Video Music Awards за кліп As It Was, який зняла для Гаррі Стайлза.

Українська режисерка зняла новий кліп для Дженніфер Лопес

У серпні 2023 року вона отримала премію MTV Video Music Awards 2023 за найкращу режисуру кліпу Attention для Doja Cat.