13 Липня, 2024

Ukrainian Fashion Week повертається до України вперше за понад два роки

Більше ніж через два роки після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Український тиждень моди знову відбудеться у Києві. Про це оголосив організаційний комітет 10 червня, повідомляє The New Voice of Ukraine.

Ukrainian Fashion Week повертається до України вперше за понад два роки

Після чотирьох Міжнародних сезонів, які відбулися на подіумах міжнародних партнерів Ukrainian Fashion Week у Лондоні, Копенгагені, Лос-Анджелесі, Лісабоні, Берліні та інших містах у рамках ініціативи «Підтримка української моди», 55-й сезон UFW пройде у Києві з 1 по 4 вересня.

Цей крок став важливим символом непохитності української модної індустрії. Ірина Данилевська, співзасновниця та генеральна директорка Українського тижня моди, підкреслила:

«Наша стійкість є свідченням сили індустрії моди, солідарності та незламного духу українських дизайнерів. Ми твердо переконані, що без творчості наших дизайнерів неможливо уявити сутність України».

Вона додала, що місія UFW – продемонструвати світові творчу силу та українську стійкість.

«Саме тому ми вирішили повернути Український тиждень моди до Києва, щоб підтримати модну індустрію країни та надихнути людей. Попри ракетні атаки, повітряні тривоги та щоденні виклики, ми маємо творити та розвиватися. І голос України повинен бути почутим», – сказала Данилевська.

Повернення UFW до Києва також є свідченням відновлення культурного життя столиці попри складні обставини. Події Тижня моди залучать дизайнерів, модних експертів, журналістів та гостей з різних куточків світу, що сприятиме міжнародній підтримці української модної індустрії. Це також можливість для українських дизайнерів продемонструвати свої таланти та здобутки, що виникли у складний воєнний період.

Крім того, Український тиждень моди продовжуватиме впроваджувати формат Міжнародних сезонів у рамках ініціативи «Підтримка української моди». Завдяки цьому українські дизайнери цього сезону представлять свої колекції в Берліні, Копенгагені, Будапешті та інших європейських столицях моди.

Ukrainian Fashion Week повертається до України вперше за понад два роки