Відкрито громадське голосування щодо обрання журі національного відбору від України на конкурс Дитяче Євробачення 2023 року, повідомляє Eurovoix.

Відтепер українці можуть проголосувати в додатку «Дія» та віддати свій голос за одного з восьми претендентів. У заявці є фото та коротка інформація про кожного з кандидатів.
Опитування триватиме тиждень — до цієї неділі, 17 вересня. У будь-якому випадку, з восьми кандидатів три місця в журі будуть зайняті на національному фіналі 1 жовтня.
Проголосувати можна за одного з наступних кандидатів:
- Alyona Alyona: реперка, композиторка й авторка пісень. У 2020 році включена до європейського списку Forbes 30 under 30.
- Jerry Heil: співачка, музикантка й авторка пісень. Лауреатка премії Music Moves Europe Awards.
- Михайло Клименко: музичний продюсер та автор пісень, лідер гурту ADAM.
- Ігор Кондратюк: телепродюсер і шоумен. Співавтор шоу «Караоке на Майдані», «Шанс», член журі «Україна має талант» і «Х-фактор».
- Катерина Павленко (Monokate): фронтвумен гурту Go_A, яка представляла Україну на Євробаченні 2021 у Роттердамі.
- Едуард «ДІЛЯ» Приступа: викладач музики та вокалу, ексучасник гурту «ТНМК».
- Павло Скороходько — актор, режисер дубляжу та телеведучий. Озвучував Гаррі Поттера і Губку Боба.
- Олена Усенко: представниця України на Дитячому Євробаченні-2021 у Парижі.
Станом на 09:25 за каліфорнійським часом 11 вересня за склад журі українці віддали вже 187 428 голосів. 33,13% набирає Ігор Кондратюк, 22,38% — Jerry Heil, а Alyona Alyona — 18,01%.

Переможець Нацвідбору піде по стопах Злати Дзюньки. Вона представляла Україну на дитячому Євробаченні-2022 у Єревані (Вірменія) з піснею «Незламна». Вона фінішувала на дев’ятому місці, набравши 111 балів.