Як українські партизани руйнують плани ворога на тимчасово окупованих територіях

Як українські партизани руйнують плани ворога на тимчасово окупованих територіях

За даними ЗМІ, українські повстанські угруповання особливо активні в Херсонській та Запорізькій областях, де Росія контролює значні території, пише Yahoo.

Аналітики Інституту вивчення війни вважають, що партизанські зусилля не дозволять росіянам оголосити про анексію півдня України та оголосити його частиною Російської Федерації.

20 червня партизани в Херсоні провели успішну операцію, знищивши двох російських солдатів і ще одного поранивши. Усі троє прийшли в ресторан у багатому районі Херсона, щоб пообідати, де на них напала група партизанів.

Двома днями раніше директор 90-ї виправної колонії Херсона Євген Соболєв, який приєднався до російської окупаційної адміністрації, ледве вижив після замаху за допомогою автомобільної вибухівки.

Більше того, українські волонтери у Херсоні розклеїли на вулицях міста серію плакатів із закликом до місцевих жителів не вступати в контакт з російською окупаційною адміністрацією, та готуватися до звільнення міста ЗСУ.

Російські спроби встановити контроль на сході продовжуються: в іншому розділі звітів описується ситуація в Старобільську Луганської області. Там російська окупаційна адміністрація намагається організувати колгоспи радянського зразка для контролю над сільськогосподарською галуззю.

Також загарбники планують роздати місцевим жителям російські паспорти.

Leave a Reply

Your email address will not be published.