20 Липня, 2024

Україну на Олімпіаді представить найменша делегація в історії

Україна буде представлена найменшою делегацією в історії країни на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі. Національний олімпійський комітет України (НОК) офіційно підтвердив, що до складу команди увійшли 140 спортсменів. Про це пише Ukrainska Pravda.

Україну на Олімпіаді представить найменша делегація в історії

Президент НОК Вадим Гутцайт на пресконференції заявив: «Станом на сьогодні, у нас є 124 ліцензії. Це 140 спортсменів, які візьмуть участь в Олімпійських іграх. Ми завершили наш відбір на Олімпійські ігри, і Україна в підсумку має 124 ліцензії».

Це число є найменшим за всю історію участі України в Олімпійських іграх. Попередній рекорд найменшої делегації був встановлений на Олімпіаді в Токіо у 2021 році, де країну представляли 155 спортсменів.

8 липня Україна подала документи з детальним списком членів команди до Міжнародного олімпійського комітету (МОК).

Гутцайт підкреслив, що українські спортсмени будуть представлені в більшості видів спорту, за винятком командних. Він також наголосив на важливості участі національної футбольної команди, яка вперше з часів незалежності України буде брати участь в Олімпійських іграх.

Олімпійські ігри 2024 року пройдуть з 26 липня по 11 серпня. Україна сподівається на гідні виступи своїх спортсменів та вболівальницьку підтримку з боку співвітчизників.