Українець працює медбратом у Каліфорнії та допомагає лікарням на Батьківщині

Українець працює медбратом у Каліфорнії та допомагає лікарням на Батьківщині

Минуло більше трьох десятиліть відтоді, як Даніель Бондаренко втік з України з дружиною та дітьми, коли Радянський Союз розпався. Наразі чоловік живе в Каліфорнії, працює медбратом та допомагає Батьківщині, пише LA Times.

До приїзду у Каліфорнію Бондаренко працював медбратом у своїй рідній країні, тому вирішив залишитися в цій кар’єрі. Однак він повинен був отримати ліцензію медбрата, щоб мати можливість працювати в США, що чоловік і зробив. Він почав працювати медбратом в США у 1994 році. Через рік влаштувався на роботу в лікарню у Мішн-В’єхо, і пропрацював там 27 років.

Хоча минуло багато років відтоді, як він жив в Україні, Бондаренко каже, що все ще глибоко піклується про її людей, і працює над наданням медичної допомоги пораненим після російського вторгнення в лютому, що спричинило смертоносну війну.

На початку війни Бондаренко спілкувався з лікарнями та медичним персоналом в Україні, щоб оцінити їхні невідкладні потреби. Він почав купувати та модернізувати медичні аптечки, перш ніж відправити їх оптом, щоб допомогти людям, які постраждали під час бою. Він також обговорив це питання з колегами, які пожертвували гроші на його зусилля, і заручився підтримкою дочки, яка просувала це питання в Instagram.

За перший місяць він відправив в Україну 500 наборів і налагодив важливі зв’язки з лідерами церков та громад в країні, щоб доставити набори тим, хто їх потребує.

Люди везли речі в сумках до Польщі комерційними рейсами, перш ніж передати їх іншим людям у мережі Бондаренка, які вивозять матеріали в зруйновану війною Україну. Час доставки з Лос-Анджелеса до госпіталів і передових ліній війни становить близько тижня. У середньому він робить близько трьох відправок на місяць.

З часом Бондаренко почав концентруватися на більш спеціалізованих медичних потребах. Найважливішим із цих запитів були зовнішні фіксатори, які використовуються під час війни для стабілізації переломів кісток. Ці пристрої особливо дорогі, тому Бондаренку довелося зібрати значну суму грошей – понад 100 000 доларів. Він також почав пересилати валізи фельдшерів.

Бондаренко повідомив, що наразі пожертвувано близько 200 тисяч доларів. Наступним кроком для нього є створення некомерційної організації для допомоги пораненим у зонах бойових дій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *