12 Червня, 2024

Українець обкрадав людей з кількох країн світу, створивши ювелірну фінансову піраміду

Фінансову піраміду, побудовану на ювелірних магазинах B2B Jewelry, попри іноземну назву, створив вінничанин Микола Гонта. Компанія вже встигла обікрасти людей на 6 мільярдів 750 мільйонів гривень. Про це пише ТСН.

Відділи ювелірних магазинів B2B Jewelry знаходились не лише в Україні, але й в Казахстані та Росії. Але це не зовсім магазини, є дуже цікава відмінність – у цих крамницях прикраси дарували. Ще й платили за те, що людина цей срібний подарунок візьме. “Якщо ви купуєте в виробі срібло або золото, якщо ви робите покупку від тисячі гривень, за рік ви заробляєте 104 відсотка. Ви відбиваєте суму”, – розповіла продавчиня виданню.

Цікаво, що шахраї подавали це трохи інакше – замість грошей вони давали людям сертифікати. Точніше, надруковані папірці з намальованими на них сумами – від тисячі до 27 тисяч гривень. А за рік якимось чином вони мали стати великими грошима. Організатори піраміди обіцяли 400 відсотків.

“Все це ознаки піраміди. “Дивись, ти зможеш заробити на сертифікаті в 4, 5, в 8 разів більше. Навіщо тобі те золото! Ось де заробіток. Будь з нами партнером.” Я згадую Льоню Голубкова з МММ”, – прокоментував новину фінансовий аналітик Ерік Найман. Цікаво, що на цей ювелірний гачок купилося понад 600 тисяч людей. Багатьом справді виплачували гроші. Очевидно, що чимало людей усвідомлювали, що це піраміда, але спокуса легких грошей виявлялася сильнішою. “Взагалі основна мета – це добробут українського населення”, – заявляв засновник проєкту B2B Jewelry Микола Гонта.

Видання пише, що днями СБУ заблокувала діяльність організованого злочинного угруповання, яка заснувала фінансову піраміду B2B Jewelry. За даними правоохоронців, у людей виманили понад 250 мільйонів доларів. Чверть мільярда, які люди самостійно забрали у себе і своїх дітей і без всякого примусу віддали їх шахраям. Саме на цю добровільність швидше за все адвокати Миколи Гонти і будуть вказувати, рятуючи його від в’язниці.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *