9 Травня, 2025

Українець підписав контракт на екранізацію оповідання відомого американського письменника

Український студент Валентин Лавренюк підписав договір із Стівеном Кінгом на екранізацію його оповідання Велотренажер. Про це пише НВ.

Договір укладено за програмою Dollar Baby, яка дозволяє всього за 1 долар викупити право на екранізацію твору Кінга. За цією программою, письменник укладає від п’яти до десяти контрактів на рік.

Українець підписав контракт на екранізацію оповідання відомого американського письменника

Що ж до українця, то схвальна відповідь на запит Лавренюка була отримана досить шкидко. Цікаво, що хлопець планує випустити короткометражний фільм за оповіданням до кінця цього року. Він стане для нього дебютним.

Оповідання Велотренажер розповідає про художника Річарда Сіфкіца, який намагається схуднути і для цього їздить на тренажері в підвалі свого дому в Нью-Йорку. Чим більше Сіфкіц худне — тим частіше його переслідують дивні ілюзії.

Варто додати, що Валентин Лавренюк — син генерального продюсера компанії Solar Media Entertainment Сергія Лавренюка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *