18 Червня, 2024

Українець посів перше місце у світовому конкурсі серед саксофоністів (Відео)

Український музикант Роман Борсук посів перше місце на міжнародному конкурсі Spread the Love with Paul Mauriat, організованого послідовниками творчості легендарного музиканта Поля Моріа. Про це пише Lenta UA.

Цьогоріч на участь у конкурсі подали заявки більше сотні музикантів з усього світу. Крім визнання колег 26-річний Роман отримав і унікальний подарунок – раритетний саксофон за $ 3 500.

Конкурс проходив онлайн, протягом трьох місяців, і в ньому могли взяти участь всі бажаючі, в тому числі і самі імениті саксофоністи світу. «Я бачив ролики учасників з Бразилії, В’єтнаму, Німеччини, Ізраїлю, Куби та багатьох інших країн. Більш того, я бачив саксофоністів, які грають краще за мене, але все одно не втрачав віри в перемогу », – каже українець.

Для участі в міжнародному конкурсі потрібно було зняти ролик і викласти його на YouTube. Головна умова – це виконання композиції з репертуару Поля Моріа. Роман вибрав пісню Mercy Mercy Mercy. “Я хотів з несправедливо забутої композиції створити свій варіант, і, щоб вона знову стала відомою! – додає музикант – До того ж, я не знав, що створити сучасну авторську версію на класичну американську джаз-класику – дуже важко. Зізнаюсь, руки опускались разів двадцять!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *