23 Червня, 2024

Українець створив копію електричного пікапа Tesla (Фото)

Полтавець Ілля Крамер півтора року працював над своєю версією американського електрокара Tesla зі свого старого мікроавтобуса. Про це повідомляє pl.vgorode.ua.

Це авто, яке зовні схоже на американський пікап, обійшлося Іллі в 8000 доларів. Працював хлопець над ним з грудня 2019 го. Основа автомобіля – тридцятирічний мікроавтобус. Довжиною автомобіль – майже шість метрів, висотою – майже два метри. Розміри, каже Ілля, відповідають оригіналу американського електрокара. Двері в машині автоматичні. Як і оригінал, українська копія має багажне відділення. А ось всередині автомобіль не схожий на американський пікап. Над машиною Ілля ще буде працювати. Потім, каже, автомобіль зареєструє і буде їздити по Полтаві.

Крамер розповів, що ідея виникла, коли всі ми побачили в Інтернеті, як Маск створив таке диво. “Я дізнався, що в 2021-2022 роках вона вийде у виробництво. Тобто, її найближчим часом не купиш. Це по-перше. А по-друге, в мінімальній комплектації коштує 40 000 доларів, а в максимальній – 80 000 доларів”, – розповів автор копії електричного пікапа Ілля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *