12 Червня, 2024

Українець створив “вічний” блокнот

Студент другого курсу Київського національного економічного університету Владислав Рибка створив унікальний тактичний блокнот, у якому можна писати навіть під водою, про це пише Армія Inform.

На створення винаходу пішло 2,5 роки. За словами хлопця, схожі блокноти існують в багатьох країнах, проте вони надто дорогі та недосконалі. За моїми підрахунками, один такий примірник у гривневому еквіваленті коштує близько 600 гривень. У пошуках прийнятної альтернативи здешевлення виробництва мій вибір зупинився на сучасних полімерних композитних матеріалах, які нині й використовуємо в процесі виготовлення”, – розповів хлопець про свій винахід. Владислав каже, що армії інших країн світу тактичного блокнота багаторазового використання у жорстких умовах експлуатації в комплекті з лінійками та транспортиром не мають.

Український тактичний блокнот має підвищену зносостійкість, використовується багаторазова та витримує вплив наждаку. Записи можна робити як звичайним олівцем так і кольоровими, які потім легко видалити гумкою. У польових умовах за відсутності гумки позбутися нотаток у блокноті можна за допомогою вологого піску чи ґрунту. Записувати можна і ручкою, але в цьому випадку записи видаляють спеціальним спреєм.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *