13 Червня, 2024

Українець увійшов у топ-5 найкращих світових борців з корупцією

Українець, автор та ведучий програми “Наші гроші” та засновник проекту “Декларації” отримав від Національного фонду підтримки демократії (NED) міжнародну премію Democracy Award-2017. Її присудили Денису Бігусу за досягнення у боротьбі з корупцією, пише Інститут Масової Інформації.

«Це визнання тисяч людей, які своїми діями щоденно підтверджують своє прагнення кращого майбутнього», – сказав він під час нагородження. Цікаво, що цього року премію за досягнення в сфері боротьби з корупцією, окрім українця, отримали ще чотири активісти з Анголи, Афганістану, Нватемали та Малайзії.

Нагадаємо, премія Democracy Award-2017 вручається щороку за особливий внесок в розвиток демократії та захист людських прав і свобод в різних країнах світу. Національний фонд підтримки демократії (National Endowment for Democracy, NED) – некомерційна організація США, заснована в 1983 році з метою зростання і зміцнення демократичних інститутів у всьому світі. Щороку, за фінансової підтримки Конгресу США, фонд грантами підтримує понад 1000 проектів неурядових організацій за кордоном, які утверджують демократичні принципи більш ніж в 90 країнах.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *