18 Червня, 2024

Українка в сотні найвпливовіших жінок Австралії

 

Наталка Суховерська потрапила до рейтингу “Сто найвпливовіших жінок Австралії”, пише http://vgolos.com.ua/ із посиланням на прес-службу медичного центру  Chris O’Brien Lifehouse.

«Наталія Суховерська проводить дослідження із медичної фізики у Chris O’Brien Lifehouse  та Університеті Сіднею. Її роботу спрямовано на використання інноваційних технологій та фундаментальної науки для поліпшення лікування онкологічних хворих та забезпечення високоякісних та ефективних моделей лікування», – йдеться на сайті медичного закладу.

Жінка має ряд патентів та великий досвід перетворення фінансування досліджень на клінічний успіх. Деякі з її технологій стосуються радіаційної дозиметрії.«Наталія Суховерська є активним членом української громади Австралії, матір’ю та прикладом для інших», –  написав про неї у Facebook голова Cоюзу українських організацій в Австралії Стефан Романів.

Варто зазначити, що сотня найвпливовіших жінок Австралії (100 Women of Influence Awards) – це рейтинг, який уже п’ять років формується загальноавстралійською фінансово-економічною газетою The Australian Financial Review та одним із найбільших банків країни «Westpac». Рейтинг відзначає «рішучих, енергійних жінок, які  вхоплюють дух прогресу, допомагаючи сформувати насичене та всеохоплююче економічне та соціальне майбутнє для Австралії», зазначають на його офіційному сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *