12 Червня, 2024

Українка, яка важить усього 40 кілограмів народила трійнят!

Єлизавета, Ангеліна та Злата народились на 27-му тижні вагітності за допомогою кесаревого розтину. Кожна була завбільшки 30 сантиметрів, пише газета Експрес. Вагiтнiсть була важкою. Тетяна Волкова потрапила до лiкарнi з кровотечею i вiдтодi до самого народження дiтей лежала на пiдтримцi.

Майже три місяці вона  вела лежачий спосіб життя, бо щотижня були кровотечі. Але медики боролись за життя дівчаток. Немовлятка з’явилися на світ із вагою 790, 890 і 970 грамів. Їх поклали в один кювез. “Iнодi Ангелiнка забувала дихати, i найменшенька, Злата, вчасно її штурхала”, – розповiдає мама немовлят. Майже два мiсяцi пiсля народження трiйнята були пiд пильним наглядом медикiв. I ось тепер вони важать уже понад п’ять кiлограмiв!”

Лікар, який допомагав трійнятам народитися каже, що це унікальний випадок, йдеться у публікації Експресу. “Дiти народилися дуже незрiлими, а їхня мама в той час важила 36 кiлограмiв, каже Ігор Мальчевський. – Щоби троє дiточок з такою маленькою вагою вижили – це дуже велика праця, зокрема неонатологiв. Найбiльше ми переживали за життя мами, враховуючи її вагу”.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *