12 Червня, 2024

Українки відкрили перший у світі магазин цифрового одягу

Дві українки відкрили власний інноваційний стартап під назвою Dress X, в рамках якого продають одяг, який існує в електронному варіанті. Про це пише Голос Америки.

“Ми зрозуміли, що контент є дуже важливим для людей і вони готові за нього платити й коли був коронавірус це все почалось з локдаунів я зрозуміла, що працювати у традиційному роздрібному продажу не має жодного сенсу і я зрозуміла що саме час настав для того, щоб запустити перший у світі магазин діджітал одягу”, — розповідає Дарія Шаповалова, співзасновниця стартапу Дрес Х.

Аби одягнути цифрову сукню вам потрібно зайти насайт, вибирати фасон і заплатити. Також потрібно завантажити свою фотографію. “Важливо, щоб на фотографії було хороше світло і щоб ви собі на ній подобались”, – ділиться досвідом Наташа Моденова, співзасновниця стартапу Дрес Х.

Після завантаження фотографії чекаєте кілька днів поки для вас готують нове плаття, тобто для вашої фотографії. Розробниці гарантують — одяг ідеально сяде на будь-яку фігуру. “Цифровий одяг хороший тим, що він дуже інклюзивний. Він сідає на всі фігури, для будь-якого віку, для будь-якої статі, все це ми можемо одягнути на будь-яку людини”, – каже Наташа Моденова.

Серед одягу багато суконь від українських дизайнерів. Частина з них існує лише в цифровій версії, а чистина в реальності, однак коштують вони в рази дорожче від цифрових версій. Діджитал одяг — це абсолютно нова філософія моди. Дарія і Наталя уже не перший день працюють в індустрії моди. Вони були власницями кількох модних бутіків у Парижі й Лос-Анджелесі. Та новий стартап не потребує ані оренди приміщення, ані закупівлі самого одягу, ані жодних ресурсів на виробництво.

“Модна індустрія забруднює середовище відходами. І ми бачимо, що у світі іде криза великого масштабу, тому треба змінювати те, що таке швидка мода, коли одяг купують і зразу викидують на сміття, зробили фотографію і вже не потрібно людині. Цю звичку треба змінити”, – додають дівчата.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *