18 Червня, 2024

Українська школа потрапила до сотні найкращих шкіл зі всього світу

Мелітопольська спеціалізована школа № 23 стала однією з кращих шкіл світу та потрапила до сотні навчальних закладів, які поділяться досвідом на Всесвітньому тижні освіти — T4 Word Education Week. Про це пише Телеканал 24.

Працівники школи наразі готуються до онлайн-події, на якій будуть розповідати як можна заохотити навички 21 століття, а також представить рецепти ефективного поєднання формальної та неформальної освіти. Варто зазначити, що саме у цій школі працює переможниця Global Teacher Prize Ukraine 2019 Наталя Кідалова.

“Ми поділимось секретами, розглянемо можливості та проблеми і покажемо, як кожен може побачити можливість у кожному виклику. Учасники ознайомляться з передовими практиками та кейсами, отримають корисні інструменти, які вони можуть використовувати у своїх школах та громадах”, – зазначили у школі.

За словами директорки Мелітопольської школи №23 Олени Тюриної, на освітній конференції вони будуть говорити лише англійською, кожній школі виділяють годину. “Всі секрети я не хочу розкривати. Ми будемо намагатися проводити якісь майстер-класи, щоб поділитися досвідом в 5-ти напрямках”, – додала вона.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *