18 Червня, 2024

Українські байкери із США подолають маршрут з Філадельфії до Львова

До Дня незалежності України байкери з США організували масштабний мотопробіг, у ході якого їм доведеться подолати тисячі кілометрів шляху від Америки до України із зупинками в європейських столицях, повідомляє Укрінформ.

“Наші заокеанські земляки організували мега-мотопробіг, присвячений 26-ій річниці Незалежності України, за маршрутом: Філадельфія – Нью-Йорк – Лісабон – Мадрид – Барселона – Марсель – Монако – Венеція – Будапешт – Ужгород – Львів”, – написав у соцмережі Facebook голова Української патріотичної асоціації “Воля”, представник ВО “Свобода” на Піренейському півострові Іван Вовк.

Так, 12 серпня байкери з Америки дісталися іспанського Мадрида, де на них чекала компанія з представників українських спільнот Іспанії, зокрема Української Патріотичної Асоціації “Воля”, ВГО “Сокіл” та жіночого об’єднання “Яворина”.

“Ми зустрілися на площі Еспанії в центрі Мадрида, де відбувається більшість масових заходів для українців, які мешкають у цій колоритній країні. Байкери з Філадельфії залюбки сфотографувалися на фоні Дон Кіхота і Санчо Панси – всесвітньо відомих “байкерів”, що вийшли з-під пера знаменитого Міґеля де Сервантеса”, – розповів українець. На другий день українські байкери вирушили до наступного пункту призначення свого мотомаршруту – Барселони.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *