12 Червня, 2024

Український детектив покажуть на фестивалі у Лісабоні (Відео)

Український детектив «Сторонній» (Stranger) відібрано до конкурсної програми MOTELX- Lisbon international horror film festival. Про це повідомляє Держкіно України у Фейсбук.

За сюжетом, команда синхронного плавання зникає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні пропадає під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов’язані між собою і до чого тут лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар’єрі якої немає жодної нерозкритої справи. А ще – їй доведеться з’ясувати, хто вона насправді. Головні ролі у фільмі виконали Анастасія Євтушенко та Даша Трегубова. Фестиваль MOTELX- Lisbon international horror film festival відбудеться 7-14 вересня у Лісабоні.

Зазначимо, що це вже 14-й міжнародний фестиваль жанрового кіно, на який було відібрано фільм Дмитра Томашпольського. Стрічка вже отримала 10 нагород, серед них – за найкращий фільм, режисуру, сценарій, операторську роботу, роботу художника-постановника. Українського «Стороннього» подивилися у Японії, США, Бразилії, Південній Кореї, Канаді, Індії, Естоніі, Колумбії. Езотеричний детектив «Сторонній» створений за підтримки Держкіно України у 2019 р.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *