12 Червня, 2024

Український гурт презентував саундтрек до фільму “Інший Франко” (Відео)

Вокальна формація «Піккардійська Терція» презентувала саундтрек до нового українського фільму «Інший Франко». Про це пише Укрінформ.

«Ця пісня вважається народною, і я справді не знайшов у відкритих джерелах жодної згадки про автора. Хоча маю підозру, що автор з кола Пресової квартири – культурно-просвітньої формації Українських Січових Стрільців, головним завданням якої було збирання, поширення та збереження матеріалів з історії Леґіону УСС, а також збереження традицій стрілецтва. З цього ж кола – Михайло Гайворонський, Роман Купчинський, Богдан Лепкий, які залишили нам цілий пласт стрілецьких пісень. І Петро Франко, той «інший Франко», був у Січових Стрільцях. Тож усе переплелося», – розповідає художній керівник вокальної формації «Піккардійська Терція» Володимир Якимець.

Прем’єра офіційного саундтреку до фільму «Інший Франко» відбулася разом із відео, до якого увійшли унікальні, не презентовані досі в трейлерах, кадри з майбутньої стрічки.

Нагадаємо, що зйомки фільму «Інший Франко» відбувалися торік улітку в Києві та Львові. Прем’єра була запланована на осінь 2020 року. І хоча стрічка вже завершена, через пандемію та карантин її творці вирішили перенести вихід картини на великі екрани на серпень 2021 року і приурочити до 30-річчя Незалежності України та Франкових днів.

«Інший Франко» – це історична, біографічна драма про сина Івана Франка – Петра, який прожив життя, сповнене досягнень та авантюр. «Наша кінорозповідь про Петра Франка відбувається на тлі історичних подій в Україні. Мова про період 1910-их – почату 1940–их років. Українська пісня «Розпрощався стрілець» добре поєдналася із сюжетом фільму. І символічно, що саундтрек виконує саме львівський колектив, адже життя головного героя дуже тісно було пов’язане зі Львовом», – коментує продюсер фільму Дмитро Кравченко.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *