12 Червня, 2024

Український мільярдер похизувався тим, що переніс коронавірус “на ногах”

Власник Global Spirits Євген Черняк повідомив на свой сторінці у Facebook про те, що переніс коронавірус “на ногах”. Мільярдер, стан якого Forbes Україна в 2020 році оцінив у 295 млн дол. (близько 8 млрд 165 млн 900 тис. грн)

“Коронавірус переніс на ногах. Без симптомів. Припускаю, панад місяць тому. Два тести поспіль у різних лабораторіях показали наявність антитіл, набутих після зустрічі з COVID-19”, – йдеться в повідомленні.

Він також зазначив, що завдяки здоровому способу життя переніс хворобу легко.

“Режим, кроси, здорове харчування, мінімум алкоголю, багато свіжого повітря, сонця і позитиву, вітаміни та інтерес до життя дали можливість імунітету впоратися самостійно, без лікарів”, – написав він.

Черняк вважає, що в цьому сезоні вже не захворіє на коронавірус, але маску носити продовжить. “У цьому сезоні я вільний. Але маску носити продовжу, а руки мию з дитинства часто. Висновки? Твій головний охоронець – твій імунітет. Ні лікарі, ні ліки”, – резюмував бізнесмен.

Нагадаємо, що 28 червня Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що теж безсимптомно перехворів на нову коронавірусну інфекцію COVID-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *