18 Червня, 2024

Український серіал для дітей відібрали до участі в найпрестижнішому європейському кінофорумі

Проект українського анімаційного серіалу “Мишко та Місячна Дзвінка”, що створюється за підтримки Держкіно, відібрали до участі у найпрестижнішому ринку європейських анімаційних проєктів Cartoon Forum 2020, що відбудеться з 14 по 17 вересня у Тулузі, Франція.

Як повідомляє прес-служба Держкіно України, над виробництвом сімейного комедійного і пригодницького серіалу “Мишко та Місячна Дзвінка”, виконаного у техніці 2D для дітей дошкільного віку, працює анімаційна студія “Студіо КАПІ”.

Серіал створюється за мотивами збірки оповідань письменниці Наталі Гузєєвої (“Капітошка”, “Як Петрик П’яточкин слоників рахував”, “23 образи Петрика П’яточкина”). Новий сезон “Коли сходить Місяць” – це продовження циклу фільмів про хлопчика Мишка і Місячну Дзвінку, які було профінансовано Держкіно України у 2014 і 2016 роках. Разом із авторкою над 12-ма епізодами працюють сценарист Антон Базелінський та режисер Людмила Ткачикова. 

Цікаво, що Cartoon Forum – це платформа, яка дає можливість продюсерам анімаційних серіалів проводити пітчингові сесії заздалегідь відібраних телепроєктів, знайти міжнародних партнерів та заручитися фінансовою підтримкою.

За увесь час існування Cartoon Forum понад 814 відібраних проєктів загальним бюджетом 2,81 мільярда євро, забезпечили собі фінансування і зараз знаходяться у виробництві або транслюються по всьому світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *