12 Червня, 2024

Український центр в Кембриджському університеті запрошує на серію мовних вебінарів

Українські студії в Кембриджському університеті (Cambridge Ukrainian Studies, CUS) запрошують  на безкоштовний вступний курс українською мовою. Про це йдеться на сторінці курсів у Фейсбук.

У рамках курсу в CUS пропонують серію безкоштовних вебінарів, які познайомлять їх учасників з українською мовою. Викладач мови в Кембриджському університеті Андрій Смицнюк (Andrii Smytsniuk) проведе вступні уроки української мови, які охоплюватимуть кілька основних тем.

Перша серія вебінару під назвою «Мене звати…» відбудеться вже 17 вересня о 17:00 за місцевим часом. Другий вебінар під назвою “Числа. Скільки тобі років?” відбудеться 24 вересня о 17:00 за Лондоном і третій урок під назвою “Національності. Звідки ти?” планується 1 жовтня о 17:00 вечора. Для того, щоб записатися на заняття, люди повинні володіти базовими знаннями українського алфавіту та знати кілька основних фраз українською мовою. Зареєструватись на вебінари можна тут.

Нагадаємо, що українські студії в Кембриджському університеті (Cambridge Ukrainian Studies, CUS) – це академічний центр при Кембриджського університету, що мають на меті сприяти вивченню України у Великій Британії та за її межами.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *