12 Червня, 2024

Українці матимуть нову соціальну мережу

Українці підтримали ідею створення власної соціальної мережі Ukrainians, яку раніше для них пропонували розробити програмісти з Канади, повідомляє Укрінформ.

Сторінка спільноти майбутньої мережі вже зібрала понад 65 тисяч підписників з 50, необхідних для старту її розробки. Про це повідомили на офіційній сторінці Ukrainians.

Над цією програмою працювала команда із 30 програмістів із канадської компанії StartupSoft разом з українкою Олександрою Струмчинською. Вони  розпочали створення української соціальної мережі під назвою Ukrainians. Перш ніж інвестувати капітал і час у розробку цього продукту, ініціатори ідеї хотіли переконатися у її необхідності. “Якщо до 1 червня кількість передплатників досягне 50,000+, StartupSoft розробить продукт впродовж 4-х місяців”, – йшлося в повідомленні на сторінці проекту в Facebook. Цю межу українці перевищили вже на наступний день після оголошення збору підписів.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *