23 Червня, 2024

Українці не відчувають себе в безпеці

44% українців не відчувають себе в безпеці. Крім того, за останній рік вони відчули зміни на гірше і в громадському порядку. Такі дані соціологічного дослідження від фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова.

За даними опитування стало відомо, що думки українців щодо змін в безпеці і громадському порядку за останній рік різняться. 43% опитаних вважають, ситуація в країні змін не зазнала, а 44% – відчули погіршення. Позитивні зрушення помітили лише 9% і 4% утрималися від відповіді. Не відчувають безпеки 50% жителів південних областей. На заході – 52% опитаних вважають, що змін в безпеці в житті за останній рік не відбулося.

Крім того, опитування показало, що найбільше соціальна напруженість у зв’язку з погіршенням стану безпеки і громадського порядку спостерігається на сході країни.В опитуванні взяли участь понад 2 тисячі респондентів у віці від 18 років по всій Україні, крім Криму та ОРДЛО. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *