13 Червня, 2024

Українці запустили сервіс перекладу голосових записів у текст

Українські підприємці Марта Боровець і Олександр Кузьмичов запустили Odrey – мобільний додаток для iOS, що переводить голосові записи в текстові. Про це повідомляє ain.ua.

«Технології використовуються ті ж, що і для Siri, Speech Recognition. Відповідно і точність буде відповідати точності Siri », – розповів один із засновників додатку Олександр Кузьмичов. Odrey може працювати і як розшифрувальник аудіоповідомлень, і як диктофон. Тобто, голосові повідомлення можна записувати за допомогою програми або ж програвати йому файли, або ж просто завантажити в додаток файли з носія. Додаток може розшифровувати запис як з аудіо, так і з відеофайлу. Додаток працює з 30-тьма мовами світу, зокрема з англійською, українською та російською.

Текст розшифровується в нотатках, потім його можна редагувати, зберігати і відправляти в соціальні мережі або месенджери. Якщо під час розмови співрозмовники робили довгі паузи, додаток саме в цих місцях розіб’є текст на абзаци. У додатку є безкоштовна і платна версія. У безкоштовної тривалість запису обмежена 15 хвилинами. Платна підписка коштує $1,99 на місяць, обмежень щодо тривалості записів там немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *