Українців з діаспори запрошують на безкоштовний семінар про силу наративу

Українців з діаспори запрошують на безкоштовний семінар про силу наративу

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на інтерактивну майстерню Ярини Ключковської «Герої, дракони і сила наративу: як завойовувати уми й серця за допомогою історій». Про це повідомляють Стожари.

До участі запрошуються керівники, члени керівних органів, комунікаційні та піар-менеджери українських інституцій, шкіл, громадських організацій за кордоном.

«Мистецтво творити історії – ключ до успіху будь-якої організації чи спільноти. Адже ми читаємо світ як набір оповідей. Яскрава, зрозуміла історія залучає потрібних нам людей, спонукає їх до дії і допомагає зрозуміти, хто ми. У ході 2-годинного вебінару ви оволодієте найпотужнішим інструментом комунікації, навчитеся формувати наратив і сконструюєте базову історію своєї організації», – йдеться у повідомленні. Як зазначається, участь у вебінарі для зареєстрованих осіб є безкоштовною. Захід пройде 3 жовтня на платформі Zoom з 17:00 до 19:00 за Києвом.

Нагадаємо, що Ярина Ключковська (Yaryna Klyuchkovska) працює у сфері комунікацій та PR понад 25 років. За її плечима – робота з десятками керівників, підприємців, політиків, великих корпорацій та громадських організацій. Ключковська створила більше десятка авторських курсів та викладала в бізнес-школах НаУКМА й УКУ. Вона спеціалізується на управлінні репутацією, комунікації змін та кризовій комунікації та допомагає своїм клієнтам творити історії, які ведуть їх до успіху.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.