23 Червня, 2024

Українців з діаспори запрошують на безкоштовний семінар про силу наративу

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на інтерактивну майстерню Ярини Ключковської «Герої, дракони і сила наративу: як завойовувати уми й серця за допомогою історій». Про це повідомляють Стожари.

До участі запрошуються керівники, члени керівних органів, комунікаційні та піар-менеджери українських інституцій, шкіл, громадських організацій за кордоном.

«Мистецтво творити історії – ключ до успіху будь-якої організації чи спільноти. Адже ми читаємо світ як набір оповідей. Яскрава, зрозуміла історія залучає потрібних нам людей, спонукає їх до дії і допомагає зрозуміти, хто ми. У ході 2-годинного вебінару ви оволодієте найпотужнішим інструментом комунікації, навчитеся формувати наратив і сконструюєте базову історію своєї організації», – йдеться у повідомленні. Як зазначається, участь у вебінарі для зареєстрованих осіб є безкоштовною. Захід пройде 3 жовтня на платформі Zoom з 17:00 до 19:00 за Києвом.

Нагадаємо, що Ярина Ключковська (Yaryna Klyuchkovska) працює у сфері комунікацій та PR понад 25 років. За її плечима – робота з десятками керівників, підприємців, політиків, великих корпорацій та громадських організацій. Ключковська створила більше десятка авторських курсів та викладала в бізнес-школах НаУКМА й УКУ. Вона спеціалізується на управлінні репутацією, комунікації змін та кризовій комунікації та допомагає своїм клієнтам творити історії, які ведуть їх до успіху.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *