12 Червня, 2024

Український стартап зібрав 90 тисяч доларів на виробництво фотокамер миттєвого друку (відео)

Український стартап Jollylook зібрав кошти на виробництво однойменних фотокамер для миттєвих знімків  всього за один день після старту кампанії. Незважаючи на те, що до кінця зборів залишилось понад 20 днів, користувачі уже виділили на проект понад $ 90 000 при необхідних $ 15 000.

Ціна пристрою, корпус та деякі елементи якого виконані з картону, становлять всього $ 35. «Для його виробництва потрібно менше матеріалів, ніж компанії зазвичай використовують при виготовленні однакових  упаковок для камер”, – зазначають творці. Цікаво й те, що пристрій – це екологічно чистий продукт. Виробники запевняють, що  камера настільки ж небезпечна для навколишнього середовища, як бананова шкірка.

Дизайн фотоапарата виконаний в стилі ретро, камера працює за допомогою касет Fuji Instax Mini. Один картридж дозволяє отримати 10 аналогових знімків, кольорових або чорно-білих. Також, їх можна змінювати скільки завгодно разів.

Кампанія збору коштів триватиме до початку березня. Випуск продукту запланований на червень 2017 року.

 

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *