«Наша відданість не похитнеться»: США оголосили про нову військову допомогу Україні

«Наша відданість не похитнеться»: США оголосили про нову військову допомогу Україні

Адміністрація Байдена-Харріс оголошує про нову військову допомогу США Україні, йдеться на офіційному сайті Державного департаменту США від імені державного секретаря Ентоні Блінкена.

Розмір допомоги складе 550 мільйонів доларів.

У Державному департаменті зазначили, що вже понад п’ять місяців після жорстокого та неспровокованого нападу з боку Росії народ України надихає світ, захищаючи свою країну та свободу.

Сполучені Штати продовжують підтримувати Альянс і партнерів із понад 50 країн у наданні життєво важливої ​​допомоги у сфері безпеки для підтримки захисту Україною її суверенітету та територіальної цілісності від агресії Росії, йдеться на ресурсі.

«Сьогодні, відповідно до повноважень, делегованих Президентом, я дозволяю наше сімнадцяте виведення з серпня 2021 року до 550 мільйонів доларів зброї та обладнання зі запасів Міністерства оборони США (DoD) для самооборони України», — зазначається від імені Блінкена.

«Оголошення включає більше боєприпасів для ракетно-артилерійських систем високої мобільності (HIMARS) і 155-мм артилерійських систем, які українські збройні сили настільки ефективно використовують на полі бою для захисту своєї країни. Це скорочення збільшить загальну військову допомогу США Україні до приблизно 8,7 мільярдів доларів США з початку роботи цієї адміністрації», — йдеться на сайті Держдепу.

«Наша відданість народу України не похитнеться. Ми єдині з Україною», — додано наприкінці оголошення.

Leave a Reply

Your email address will not be published.