У США опублікують щоденник спогадів 12-річної біженки з України

У США опублікують щоденник спогадів 12-річної біженки з України

Цієї осені в США будуть опубліковані роздуми 12-річної біженки щодо російського вторгнення в Україну. Книга Єви Скалецької називається «Ви не знаєте, що таке війна: щоденник молодої дівчини з України», пише ABC News.

Union Square & Co. випустить публікацію 25 жовтня.

«Всі знають, що означає слово «війна», але практично ніхто не знає, що насправді значить це слово, – сказала Скалецька у заяві, опублікованій у середу. – Я хочу, щоб світ знав, що ми пережили».

Книга Скалецької починається з її 12-річчя, незадовго до нападу росіян 24 лютого. На момент початку бомбардування вона жила у Харкові з бабусею. (Батьки Єви розлучилися, коли вона була маленькою, і її виховувала бабуся).

«Вона описує бомбардування, які вони зазнали, перебуваючи під землею, та їхню відчайдушну подорож до заходу України. Вона поділяє свою розгубленість щодо того, чому росіяни напали на них, оскільки вона розмовляє російською і дотримується багатьох їхніх звичаїв», – йдеться в повідомленні Union Square.

«Після багатьох нескінченних поїздок на поїзді та тривалого перебування в переповненому центрі біженців в Угорщині — оскільки кілька країн Європи відмовили їм у в’їзді — Єва та її улюблена бабуся врешті знаходять притулок у Дубліні, де вона сміливо починає будувати нове життя, сподіваючись, що вона одного дня зможе повернутися додому», – сказав видавець.

Union Square передасть частину виручених коштів організаціям для допомоги біженцям України.

Leave a Reply

Your email address will not be published.