20 Липня, 2024

Стало відомо, коли відбудеться бій-реванш між Усиком та Ф’юрі

Боб Арум, промоутер колишнього чемпіона світу у важкій вазі Тайсона Ф’юрі, заявив, що спортсмен офіційно активував умову у контракті про повторний бій з Олександром Усиком, повідомляє Daily Sports.

Стало відомо, коли відбудеться бій-реванш між Усиком та Ф’юрі

«Є умова про реванш, і Тайсон її використав», – зазначив промоутер.

Нагадаємо про перший поєдинок між Тайсоном Ф’юрі та Олександром Усиком, який відбувся минулого тижня в Рияді, Саудівська Аравія, де українець здобув перемогу роздільним рішенням суддів і став беззаперечним чемпіоном світу у важкій вазі.

Прокоментувавши майбутній реванш, Боб Арум висловив свою впевненість у перемозі Ф’юрі:

«Перший поєдинок був неймовірним і спірним. Багато хто вважав, що Тайсон трохи випередив, тоді як деякі вважали, що на перемогу заслуговував Усик. Подивимося, що відбудеться в реванші. Я думаю, що буде великий інтерес. Незалежно від результату, я хочу побачити Тайсона. Я вважаю, що він переможе в реванші».

Варто зазначити, що, за словами Арума, фанати повинні будуть зачекати трохи довше на майбутній бій. Раніше організатор заходу, Туркі Аль аль-Шейх, заявив, що реванш відбудеться 12-13 жовтня, але промоутер Ф’юрі стверджує інше:

«Бій відбудеться або в кінці цього року, або на початку наступного. Він знову відбудеться в Рияді. Це контракт, підписаний обома боксерами».

Арум також зазначив, що на наступний рік шанувальники можуть очікувати довгоочікуваного мега-бою між Тайсоном Ф’юрі та його співвітчизником і колишнім чемпіоном світу Ентоні Джошуа:

«Цей бій має статися; про нього було так багато говорили, особливо в Британії. Я буду дуже здивований, якщо цей бій не відбудеться до середини наступного року на стадіоні Вемблі в Британії».

Стало відомо, коли відбудеться бій-реванш між Усиком та Ф’юрі