У Всесвітній продовольчій програмі ООН розповіли, що у світі вже понад 41 мільйон людей знаходяться на межі неминучого голоду. Крім того, ще півмільйона людей живуть в умовах, які схожі на голод. Про це пише Reuters.
Відомо, що тиск на продовольчу безпеку посилюється через різке зростання цін на основні продукти. Рівень голоду знижували протягом кількох десятиліть, однак у 2016-му він знову почав зростати через конфлікти та зміни клімату.
За даними ВПП, у 2019-му на межі голоду перебували 27 млн осіб. Однак з 2020-го року їхня кількість почала зростати через пандемію COVID-19. Згідно даних ООН, ціни на продовольчі товари у травні поточного року досягли найвищого рівня за десятиліття. Зокрема, зернові, олійні, молочні продукти, а також м’ясо і цукор подорожчали приблизно на 40% у порівнянні з минулорічними показниками.
Крім того, у таких країнах, як Ліван, Нігерія, Судан, Венесуела та Зімбабве знецінюються валюти. Це також посилює тиск на продовольчу безпеку та призводить до зростання цін.



Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.