20 Липня, 2024

В Україні чоловік навів ракети РФ на дім жінки, яка не відповіла йому взаємністю

У Миколаєві чоловік загрожував запустити ракету по будинку жінки, бо вона відмовилася з ним спілкуватися, і навіть передав координати її будинку російським військовим, повідомляють NIK Vesti.

В Україні чоловік навів ракети РФ на дім жінки, яка не відповіла йому взаємністю

За інформацією Центрального районного суду Миколаєва, 46-річного місцевого жителя звинувачують у державній зраді.

Під час свідчень стало відомо, що чоловік погрожував жінці та стверджував, що співпрацює з російськими спецслужбами. Свідок повідомила, що обвинувачений дізнався її контактну інформацію, працюючи на пошті, і після цього почав надсилати їй повідомлення.

«Жінка не бажала підтримувати контакт. Згодом обвинувачений сказав, що співпрацює з російськими спецслужбами і може передати їм координати її будинку для ракетного удару. Вона не сприймала ці погрози серйозно. На суді вона впізнала обвинуваченого», – йдеться у повідомленні.

Матеріали справи свідчать, що обвинувачений погодився за гроші надсилати інформацію про місцезнаходження підрозділів Збройних сил України та критичної інфраструктури в Миколаєві.

«Він надсилав інформацію з географічними координатами місць, де, на його думку, розташовані підрозділи ЗСУ. Одне з повідомлень містило координати житлового будинку, який не використовується для військових цілей», – додали в суді.

Період затримання підозрюваного було продовжено. Йому висунуто обвинувачення за частиною 2 статті 111, частиною 2 статті 15, частиною 5 статті 27, частиною 2 статті 28, частиною 1 статті 438 Кримінального кодексу України.

В Україні чоловік навів ракети РФ на дім жінки, яка не відповіла йому взаємністю