23 Червня, 2024

В Україні діджиталізували квартиру-музей родини Франка (Фото)

У київському музеї родини Івана Франка оцифрували експонати і створили 3D-моделі кімнат у форматі доповненої реальності. Про це повідомляється на сайті Міжнародного фонду Івана Франка.

“Фонд Франка за підтримки Українського культурного фонду взявся діджиталізувати культурну спадщину родини Франків, щоб забезпечити вільний доступ відвідувачів до музею, розширити музейну аудиторію і перейти від класичного до інноваційного музею з точки зору візуалізації та інформативності”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, віртуальний 3D-тур музеєм створений у форматі 360° і дає змогу погуляти залами музею. До панорам і цифрових копій експонатів зроблено описи й аудіозаписи. Оцифровані матеріали та 3D-тур з аудіогідом чотирма мовами будуть розміщені на загальнодоступному веб-ресурсі – www.frankovi.com.ua, презентація якого відбудеться в жовтні 2020 року.

До панорам і цифрових копій експонатів зроблено описи й аудіозаписи. Оцифровані матеріали та 3D-тур з аудіогідом чотирма мовами будуть розміщені на загальнодоступному веб-ресурсі – www.frankovi.com.ua, презентація якого відбудеться в жовтні 2020 року.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *