В Україні створили мобільний додаток, який дозволяє віртуально мандрувати країною

В Україні створили мобільний додаток, який дозволяє віртуально мандрувати країною

В Україні презентували мобільний додаток, з допомогою якого можна віртуально мандрувати містами країни, повідомляють Інновації 24.

Проєкт створили за підтримки Українського культурного фонду. Він популяризує мандри країною та дає можливість за часів пандемії здійснювати віртуальні подорожі. Так, за допомогою тревел-помічника під назвою Ukraine Open можна не лише прокласти маршрут чи забронювати готель, але й викликати таксі чи купити квиток.

Мандрувати онлайн можна у супроводі англомовних та україномовних аудіогідів. За словами розробників, застосунок створювався насамперед як корисний інструмент для завчасного планування подорожей містами України.

Співавторка та координаторка проєкту Олена Романенко розповіла, що команда Ukraine Open вже другий рік працює над проєктом віртуальних мандрівок містами України. “Розробники поєднали досвід у туристичному бізнесі та можливості власної продакшн-студії. Основною фішкою додатку є контент. Ми хотіли показати, як насправді виглядають українські міста, ламаючи деякі стереотипи”, – наголосила Романенко.

Цікаво зазначити, що у 2019 році був створений застосунок Poltava Open, далі з’явився національний проєкт Ukraine open. Влітку 2020 році розробники працювали на Слобожанщині, проте наразі на вебресурсі Ukraine Open та у мобільному додатку представлені Харківщина та Полтавщина. У майбутньому туди додаватимуться й інші регіони України, зокрема – Сумщина, Черкащина, Чернігів, Кіровоградська та Дніпропетровська області.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *