12 Червня, 2024

В Україні відтворили генеалогічне дерево роду Івана Франка (Фото)

У квартирі-музеї родини Івана Франка у Києві представлено генеалогічне дерево – три покоління славетного роду Франків. Про це повідомляється на сайті Міжнародного фонду Івана Франка.

«Такий «літопис» роду зроблено за ініціативи онука Каменяра Роланда Франка. Тепер наочно можна побачити, як виглядали нащадки Івана Франка, які були віддані Україні так само як їхній всесвітньо відомий предок», – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, портрети славетної родини, які зображені на родовому дереві, намалював український художник Влад Корнюк у межах проекту «Іван Франко у Києві», який реалізовує Міжнародний фонд Івана Франка за підтримки Українського культурного фонду. «Я гордий тим, що моє прізвище Франко», – говорить онук Каменяра і наголошує, що без спогадів сучасників Івана Франка, його дітей, без світлин та документів родинне дерево «засохло» би вже давно.

У Фонді нагадують, що Роланд Тарасович – єдиний онук Каменяра, який має його прізвище. У 2015 році за його ініціативи було створено Міжнародний фонд Івана Франка, а у 2016 році відкрито квартиру-музей Івана Франка у Києві.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *