23 Червня, 2024

В Україні ввели нові правила для іноземних студентів

В Україну можуть приїжджати зараз лише ті іноземці, які мають статус студента та продовжують навчання. Окрім новацій у «пропускних можливостях» процес навчання та вступу на навчання для іноземних студентів залишився без змін.  Про це пише «Судово-юридична газета» .

«Щодо новацій для студентів-іноземців у зв’язку з пандемією: відповідно до останніх змін у постанові Кабміну № 641 щодо заборони в’їзду іноземців в Україну, наразі до нас мають змогу прибувати ті іноземці, які вже мають статус студента та продовжують навчання, а також іноземці, які ще не зараховані до закладів вищої освіти та прибувають з метою вступу відповідно до запрошень університетів та отриманої візи», – сказала народний депутат, голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина.

Також вона повідомила, що зможуть в’їхати іноземні випускники медичних ЗВО України, які прибувають в Україну для складання (перескладання) інтегрованих іспитів КРОК-2. «Окрім новацій у «пропускних можливостях» процес навчання та вступу на навчання для іноземних студентів залишився без змін. Окремо наголошую на тому, що  ми ініціювали та очікуємо на продовження строків вступу!», – зазначила депутат.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *