18 Червня, 2024

Відомий український дизайнер подарував кілька десяток суконь жінкам-медикам

Успішний український дизайнер зізнався журналістам, що після перенесеного ним коронавірусу, він вирішив підтримати жінок-медиків, презентувавши їм свої вироби абсолютно безкоштовно.

“Я, як чоловік, а вже потім дизайнер, хочу сказати вам «дякую»! Ви – жінки – дивовижні! Тільки ви одночасно можете бути сильними і слабкими, йти напролом і бути вразливими. Ви вже кілька місяців залишаєте вдома сім’ї і близьких, кожен день ведете боротьбу з пандемією. І єдине, що я можу зробити для вас, це подарувати свої сукні, щоб ви пам’ятали, які ви прекрасні. Я переконаний, що українки – найкрасивіші жінки в світі, і впевнений, що зовсім скоро ви знову згадаєте, що таке вихідні, і повернетеся до звичного, спокійного життя, – прокоментував Андре Тан.

Також дизайнер зізнався, що під час епідемії він не тільки почав вчити англійську мову, але й розпочав мотивувати усіх своїх членів команди для відкриття чогось нового. “У мене ніколи не було часу на себе, бо я багато працював, – зізнався у інтерв’ю Укрінформу Андре Тан. – Але після депресії та перенесеної хвороби Covid-19 я знайшов в собі сили піднятись і йти далі. Більше того, я взяв курси акторської майстерності та зараз знімаюсь у кіно”.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *