12 Червня, 2024

Вивчаємо англійську за фільмами!

Новий сервіс створили кияни Назар та Наталія Бартосів. «КіноМова» покликаний навчити говорити англійською за допомогою кінокласики. Наразі  сервіс в альфа-версії, тому доступних фраз всього 16, але якщо користувачам сподобається ідея, розробники обіцяють запустити повноцінний проект, повідомляє Ain.ua.

english

Розробники наголошують, що таке вивчення мови є максимально наближеним до реального життя. Наявність зразків вимови різними голосами і в різних формах (американській та британській) навчать краще розуміти мову на слух, а також зменшить ризик появи акценту. Так вчаться люди, які живуть в мовному середовищі: чують, що говорять інші, і повторюють, поступово опановуючи мову. Сервіс використовує фільи «Форест Гамп», «Володар перснів», «У пошуках Немо» та інші.

«Ми відібрали близько 20 фільмів і написали алгоритм для аналізу їх субтитрів. Потім на базі пакета для статистичного аналізу великих даних відібрали найчастіше вживані фрази і вже для них обрали найцікавіші уривки», – розповів Назар. Нагадаємо, сервіс є безкоштовним.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *