Влада США анулювала візу народному депутату України Олегу Ляшку

Влада США анулювала візу народному депутату України Олегу Ляшку

Народному депутату України Олегу Ляшку анулювали довгострокову візу США. Про це лідер Радикальної партії повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Щойно мені анулювали 10-річну американську візу, яку я тільки отримав перед Новим роком. Консульський офіцер сказав, що в нього такі інструкції з Вашингтону”, – написав Олег Ляшко.

Він пов’язав це безпрецендентне рішення з вимогою Радикальної партії до США виконати свої зобов’язання перед Україною за Будапештським меморандумом.

“А в мене інструкції від Українського народу – вимагати від США виконання своїх зобов’язань перед Україною за Будапештським меморандумом, інакше Україна буде вимушена відновлювати ядерну зброю, щоб захистити себе. Також ми категорично не підтримуємо новий Меморандум з МВФ, який консервує статус України як сировинної колонії. Переконаний, що саме тому, що ми захищаємо національні інтереси України, а не Москви чи Вашингтона, і було прийнято безпрецендентне рішення про анулювання моєї візи”, – повідомив депутат.

Ляшко додав, що завітає до Амеики тоді, коли стане президентом України. “Гуд бай, Америка! Приїду туди, коли українці оберуть мене своїм Президентом. А поки замість США їздитиму до наших людей, яким треба не візи чи безвіз, а робота і гідне життя”, – додав народний депутат.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *