13 Червня, 2024

Влада США анулювала візу народному депутату України Олегу Ляшку

Народному депутату України Олегу Ляшку анулювали довгострокову візу США. Про це лідер Радикальної партії повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Щойно мені анулювали 10-річну американську візу, яку я тільки отримав перед Новим роком. Консульський офіцер сказав, що в нього такі інструкції з Вашингтону”, – написав Олег Ляшко.

Він пов’язав це безпрецендентне рішення з вимогою Радикальної партії до США виконати свої зобов’язання перед Україною за Будапештським меморандумом.

“А в мене інструкції від Українського народу – вимагати від США виконання своїх зобов’язань перед Україною за Будапештським меморандумом, інакше Україна буде вимушена відновлювати ядерну зброю, щоб захистити себе. Також ми категорично не підтримуємо новий Меморандум з МВФ, який консервує статус України як сировинної колонії. Переконаний, що саме тому, що ми захищаємо національні інтереси України, а не Москви чи Вашингтона, і було прийнято безпрецендентне рішення про анулювання моєї візи”, – повідомив депутат.

Ляшко додав, що завітає до Амеики тоді, коли стане президентом України. “Гуд бай, Америка! Приїду туди, коли українці оберуть мене своїм Президентом. А поки замість США їздитиму до наших людей, яким треба не візи чи безвіз, а робота і гідне життя”, – додав народний депутат.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *