12 Червня, 2024

Вперше в історії жінка очолить один з найбільших банків США

Виконавчий директор одного з підрозділів Джейн Фрейзер стане керівником Citigroup в лютому 2021-го – вона буде першою жінкою, яка добилася найвищої посади в одному з головних фінансових конгломератів Америки. Про це повідомляє CNBC.

За повідомленням видання, Генеральний директор Citigroup Майкл Корбато заявив, що піде у відставку в лютому після восьми років керування банком. «Вважаю, що зараз правильний час для моєї спадкоємиці очолити Citygroup для наступного кроку вперед. Я працюю з Джейн багато років і пишаюся тим, що вона стала моєю спадкоємицею. Упевнений, що з її лідерськими навичками, досвідом і якостями вона стане видатним генеральним директором», – заявив Корбато.

Уродженка Шотландії Фрейзер розпочала роботу в Citigroup в 2004 році. До приходу в Citi вона працювала в консалтинговому гіганті McKinsey і в відділі злиттів і поглинань Goldman Sachs. Як стверджує Bloomberg, в минулому році її розглядали як потенційного кандидата на пост генерального директора в інших банках, включаючи Wells Fargo & Co.

Нагадаємо, що Citigroup – один з найбільших фінансових конгломератів світу. За даними Forbes, за величиною активів ($2,219 трлн) серед фінансових холдингів США він поступається лише Bank of America і JP Morgan Chase.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *