18 Червня, 2024

“Як Екзюпері”! 5-річна дівчинка намалювала…мультик до таткової пісні

Донька Павла Табакова вразила користувачів мережі своїм художнім талантом. 5-річна Анастасія намалювала мультиплікаційну історію до татової пісні “Як Екзюпері”.

«Друзі! Розділіть зі мною мою велику батьківську радість – дивіться першу публічну прем`єру від моєї 5-річної донечки Насті! Доця намалювала свою версію мультика до пісні “Як Екзюпері”! Підтримайте художній талант Анастасії Табакової переглядами та лайками!», – написав відомий український артист на своїй сторінці у Facebook.

Юна художниця Анастасія Табакова, яка менше року займається із викладачкою з малювання в Першій Київській дитячій академії, задумала створити власну анімаційну історію на пісню «Як Екзюпері» одразу, коли побачила оригінальний мультик, який намалював відомий український художник та режисер-аніматор Сергій Гармаш (автор популярного мультсеріалу «Пригоди Кота Викрутаса»).

Настя кілька місяців працювала над своїм мультфільмом «Як Екзюпері». Творила дівчинка, зачинившись у власній кімнаті разом із викладачкою. Певний час маленька художниця нікому не показувала свої малюнки, навіть батькам – тримали інтригу. Подружжя Табакових лише чуло, як за дверима їхня донечка, малюючи, влаштовує справжнє шоу з піснями та перевтіленнями у героїв своєї мультиплікаційної історії – у принцесу, принца, дракона…

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *