24 Червня, 2024

Західне узбережжя США потерпає від сильних лісових пожеж

У Каліфорнії без електроенергії залишилися 172 тис. людей, всі національні парки штату закриті через бурхливі лісові пожежі. Про це пише інформаційне агентство Associated Press.

На території штату площа пожеж досягла рекордних 809 тис. гектарів. На більшості території відключили електроенергію з метою обережності, щоб запобігти загорянню на лініях електропередачі та іншому обладнанні. Агенство зазаначає, що дві айбільші пожежі в історії штату гасять поблизу затоки Сан-Франциско. Загалом, понад 14 тисяч пожежних борються із вогнем.

У південній частині Каліфорнії пожежі сталися в округах Лос-Анджелес, Сан-Бернардіно і Сан-Дієго. Влада закрила вісім національних парків, а також кемпінги та наметові табори. Ураганні пориви вітру і висока температура спричинила лісові пожежі в інших частинах північно-західного узбережжя, зокрема і в штаті Вашингтон. Від вогню сильно постраждало невелике місто Молден на сході штату.

Смог від лісових пожеж дійшов і до найбільшого міста цього штату Сіетла. На лінії 911 постійно надходять дзвінки від жителів міста через смог, але влада міста закликає жителів звертатися до екстрених служб тільки в разі гострої необхідності.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *