18 Липня, 2024

«Знищувати ворога й захищати людей — фундамент існування нашої держави»: Зеленський

Президент України Володимир Зеленський висловив подяку всім воїнам, які відбивають наступ Росії і тим самим відновлюють справедливість для України. Про це Зеленський сказав у своєму відеозверненні до народу, повідомляє Ukrinform.

«Що успішніші будуть наші воїни, що більше руху вперед буде на фронті, що більш принципових втрат зазнаватимуть російські війська, то швидше ми зможемо повернути безпеку всім нашим містам і селам. Кожній громаді — від Сумщини до Запорізької області, від Оріхова до кожного іншого міста нашої держави», — сказав президент.

Зеленський подякував усім воїнам, які завдають ударів окупантам і тим самим встановлюють справедливість в Україні.

«Це фундамент існування нашої держави — знищувати ворога й цим захищати людей», — зауважив він.

«Знищувати ворога й захищати людей — фундамент існування нашої держави»: Зеленський

Глава держави додав, що мав важливі телефонні розмови з прем’єр-міністром Норвегії та президентом Франції. Сторони обговорили розвиток бойових дій, підтримку Збройних Сил України, оборонну співпрацю та роботу «зернових коридорів» у Чорному морі.

«Це важливо не лише для нашої держави, а й для всього світу, для глобальної стабільності. Особлива увага, звичайно, — посиленню ППО та наших далекобійних можливостей, нашої міцності на морі», — сказав Зеленський.

Під час розмови з прем’єр-міністром Норвегії йшлося про початок роботи над гарантіями безпеки на основі відповідної декларації G7.

«Запросив Норвегію взяти участь у наступній зустрічі щодо Формули миру. З президентом Франції обговорили подальшу співпрацю на рівні ЄС — і політичну роботу для відкриття переговорів щодо членства, і макрофін для України. Запросив і Норвегію, і Францію взяти участь у нашому саміті щодо продовольчої безпеки та гуманітарної ініціативи „Зерно з України“, який відбудеться наступного місяця», — підсумував президент.

«Знищувати ворога й захищати людей — фундамент існування нашої держави»: Зеленський