16 Липня, 2024

Президент України привітав американський народ з Днем незалежності

Президент України Володимир Зеленський звернувся із привітанням до американського народу з нагоди Дня незалежності США, опублікувавши текстову промову в X (колишньому Twitter).

Президент України привітав американський народ з Днем незалежності

Зеленський висловив теплі побажання та подяку за підтримку, яку Сполучені Штати надають Україні.

«Вітаємо всіх наших американських друзів із Днем незалежності США! Ми розуміємо, що означає незалежність для вас, американців, і ви бачите, що для нас, українців, вона означає те саме. Ми однаково цінуємо незалежність і покладаємося на наших хоробрих чоловіків і жінок, які її захищають. Разом ми даємо надію людям в усьому світі. Надію на те, що свобода перемагатиме завжди», — зазначив Зеленський.

Президент підкреслив, що незалежність завжди є результатом виграних битв, а свобода має зміцнюватися завдяки перемогам щоразу, як тиранія намагається її знищити.

«Різні покоління американців та українців переконалися в цьому на власному досвіді, і вкрай важливо, щоб нинішні покоління передали своїм дітям та онукам впевнену незалежність та міцну свободу», — додав український лідер.

Зеленський також висловив глибоку вдячність за всю підтримку, яку Сполучені Штати надали й продовжують надавати Україні в її боротьбі за свободу, незалежність і безпеку.

«Цього дня ми долучаємося до нашого надійного союзника, щоб ушанувати цю найвищу цінність для обох наших народів. Ми робимо це з глибокою вдячністю за всю підтримку, яку Сполучені Штати надали і продовжують надавати Україні в її боротьбі за свободу, незалежність і безпеку, — не лише свою власну, а й усіх вільних народів. Дякуємо, Америко!» — сказав він.

Президент подякував кожному американському серцю, яке б’ється в унісон із відважними українськими серцями, що виборюють незалежність.

«Бажаю Сполученим Штатам і всім американцям сили, єдності й непохитної віри в перемогу добра над злом, свободи над тиранією, життя — над терором», — завершив своє звернення Зеленський.

Президент України привітав американський народ з Днем незалежності