Зеленський: Україна запускає платформу для збирання коштів на військову допомогу

Зеленський: Україна запускає платформу для збирання коштів на військову допомогу

Україна запускає платформу United24 для збирання коштів на військову допомогу, заявив президент Володимир Зеленський. Гроші надійдуть на офіційні рахунки НБУ, пише Fox News.

Президент України Володимир Зеленський оголосив у четвер, що його уряд запустив нову онлайн-платформу для збору коштів, яка, за його словами, допоможе країні «зупинити війну, яку розпочала Росія, та відновити те, що Росія зруйнувала».

Платформа під назвою United24 повідомляє на своєму веб-сайті, що будь-які пожертвування «будуть переведені на офіційні рахунки Національного банку України та розподілені призначеними міністерствами для покриття найбільш нагальних потреб», які вона визначила як оборону та розмінування, медичну допомогу та відновлення України.

«Тільки разом у нас є потенціал зупинити війну, яку розпочала Росія, та відновити те, що Росія зруйнувала. Разом ми можемо допомогти свободі перемогти тиранію», – заявив Зеленський у відеозверненні, розміщеному на сайті.

“Сьогодні Україна бореться не лише за свою свободу, а й за свободу всього демократичного світу, – додав він. – Ми завжди пам’ятатимемо ваш внесок у перемогу України, у перемогу свободи».

Прохання про пожертвування, які можна зробити навіть у криптовалюті, виникає на тлі того, що США та Європа надають Україні мільярди доларів на безпеку та гуманітарну допомогу.

«Ви можете зробити пожертвування в один клік із будь-якої країни світу. Приєднуйтесь до United24! Розкажіть про ініціативу друзям», — також написав Зеленський у четвер у своєму посту у Facebook.

Війна Росії з Україною триває 71 день.