18 Липня, 2024

Футболіст Олександр Зінченко подарує квартиру сім’ї з Бахмута

Футболіст «Арсеналу» та збірної України відвідав Київ та зустрівся з дітьми з академії «Локомотива». Олександра Зінченка зворушила історія Сашка та Артура, які переїхали до столиці з Бахмута, розповідає Sport24.

Футболіст Олександр Зінченко подарує квартиру сім'ї з Бахмута

Після початку повномасштабного вторгнення Росії, українські спортсмени активно підтримують свою країну. Деякі пішли на фронт зі зброєю, а інші надають фінансову та інформаційну допомогу.

Одним із найактивніших став капітан збірної України Олександр Зінченко. Футболіст «Арсеналу» приєднався до благодійної платформи UNITED24 як амбасадор. Перед матчами за збірну він приїхав до Києва, де взяв участь у благодійному заході.

Зінченко зустрівся з братами-футболістами Сашком та Артуром.

Через війну вони були змушені залишити свій дім під Бахмутом, який було зруйновано окупантами. У Києві родина орендує однокімнатну квартиру, де батьки живуть разом із синами, бабусею та дідусем. Сашко та Артур тренуються в академії «Локомотива».

Ця історія глибоко вразила Зінченка, і він вирішив допомогти родині. Гравець збірної України подарував хлопцям ігрові футболки «Арсеналу». Разом із «Новою Поштою» Зінченко вирішив придбати житло в Києві для родини юних футболістів.

Видання нагадує, що останні два сезони Олександр грав за «Арсенал» і двічі здобував срібні медалі АПЛ. До цього він у складі «Манчестер Сіті» чотири рази ставав чемпіоном. Олександр також провів 60 матчів за збірну України, забивши 9 голів.

Футболіст Олександр Зінченко подарує квартиру сім'ї з Бахмута