20 Липня, 2024

Зірка Голлівуду Вігго Мортенсен представив свій фільм у Чернівцях

Голлівудський актор Вігго Мортенсен прибув до Чернівців у рамках свого європейського туру для участі в кінофестивалі «Миколайчук OPEN», де він представить свій новий фільм. Про це повідомляє Newsyou.info.

Зірка Голлівуду Вігго Мортенсен представив свій фільм у Чернівцях

Йдеться про фільм «Мертві не болять» — вестерн, події якого розгортаються в 1860-х роках у США. Мортенсен є його режисером, виконавцем головної ролі та автором музики.

На пресконференції він зазначив, що присвятив цю роботу своїй матері. У фільмі він хотів показати життя звичайних жінок, які чекають своїх чоловіків з війни, а також внесок цих жінок у долю країни.

Фільм було показано на церемонії відкриття «Миколайчук OPEN». До цього він був продемонстрований лише на кількох кінофестивалях. Прем’єра фільму відбулася в низці країн минулого місяця.

Глядацький кінофестиваль «Миколайчук OPEN» проходить з 15 по 23 червня. Цього року в програмі заходу представлені 70 стрічок з усього світу.

Вігго Мортенсен є американським актором, музикантом і режисером. Він здобув популярність завдяки ролям у фільмах «Карліто» (1993), «Червоний приплив» (1995) та «G. I. Jane» (1997). Міжнародне визнання прийшло до нього після ролі Арагорна в трилогії «Володар перснів» (2001–2003).

Він також відзначився у співпраці з режисером Девідом Кроненбергом у фільмах «Історія насильства» (2005) і «Східні обіцянки» (2007), за яку він отримав номінацію на премію «Оскар». Його інші значущі роботи включають ролі в фільмах «Капітан Фантастік» (2016) і «Зелена книга» (2018), за яку він також був номінований на «Оскар».

Окрім акторської діяльності, Мортенсен є музикантом, поетом і художником.

Зірка Голлівуду Вігго Мортенсен представив свій фільм у Чернівцях