24 Червня, 2024

Зіркове голлівудське подружжя відвідали Україну

Днями до Чернівців прибули Міла Куніс та Ештон Кутчер, повідомляє Молодий Буковинець.  У цьому містечку у 1983 році народилась акторка, яка разом із сім’єю у 1991 році емігрувала до Сполучених Штатів Америки. Наразі родина Куніс живуть у Лос-Анжелесі у приватному будинку.

Цікаво, що до Чернівців зіркове подружжя приїхало на кілька годин з Будапешту, де Ештон та Міла беруть участь у зйомках фільму. Екскурсію для них провів кінорежисер Сергій Скорбун.

“Вони приїхали з Будапешту буквально на кілька годин в особистих питаннях. Зустрілися з ними у кав’ярні,що поблизу Театральної площі. Мілі та Ештону дуже сподобалося місто. Я помітив у них тільки єдиний натяк на погані українські дороги. Ми спочатку спілкувалися з ними англійською мовою. Але пізніше Міла попросила, щоб ми перейшли на російську. “Я дома, и я хочу разговаривать родным языком”, – сказала вона. Розмовляли про кіно, розмовляли про той проект, який ми їй запропонували. Вони подивилися частину відео із фільму “Легенда Карпат”, і їм сподобалося!”, – розповів Сергій Скобун.

Також, Міла Куніс зізналась режисеру, що хоче хоче знятися в українському фільмі. “У Міли є бажання знятися в українському фільмі. Вона побачила ці зйомки, які ми проводили. Сподобалися ті локації і ті костюми. Вона так і сказала: “Я би залюбки знялася в якомусь українському фільмі”, – сказав кінорежисер.

Актори прогулялися вулицею Кобилянської, побували біля драмтеатру та на Соборній площі.”А на завершення зустрічі я подарував Мілі букет квітів. Ештон тоді сказав: “А для мене букет де? Я теж люблю квіти!”, – розповів Скобун.

Фото: Молодий буковинець

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та читайте більше цікавих і корисних новин на UA Diaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *