18 Червня, 2024

Зв’язок між сексуальним життям та вірою в Бога існує

Статеві відносини у житті чоловіка не тільки не шкодять, а й сприяють виявленню релігійних почуттів, доводять американські вчені та показують дослідження, в результаті якого  виявили, що чоловіки, у житті котрих часто відбуваються статеві контакти, розвиненіші в духовному плані і, відповідно, більше схильні до віри в Бога, пише  Справжня Варта.
Ключову роль у цьому процесі, на думку вчених, відіграє гормон під назвою окситоцин. Саме окситоцин виробляється  в організмі чоловіка під час статевого контакту, у результаті чого поліпшується не лише загальний настрій, а й з’являється потяг до «високого». Таким чином, випливає доволі неочікуваний висновок про те, що за допомогою сексу можна контролювати духовне життя і навіть певним чином розвивати його.

Суттєве підвищення означеного гормону викликає в чоловіків відчуття духовності і єднання, які «зберігаються» впродовж тижня. У цей час чоловіки виявляли схильність до релігійних практик, впевнено відзначали, що тепер духовна сфера посідає важливе місце в їхньому житті.

Варто зазначити, що це не єдине сенсаційне відкриття в інтимній сфері. Наприклад, учені зі штату Оклахома виявили, що люди, які часто переглядають «полуничку», починають проявляти інтерес до релігії. Учені знаходять цьому цілком логічне пояснення — пристрасть до фільмів для дорослих викликає у людини відчуття провини, яке вона намагається «загладити» звертаючись до молитов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *