Фронтвумен українського гурту ONUKA стала амбасадоркою Spotify Equal

Фронтвумен українського гурту ONUKA стала амбасадоркою Spotify Equal

Українська співачка Ната Жижченко, відома як лідерка гурту ONUKA, стала новою амбасадоркою Spotify Equal. Саме вона повідомила про цю важливу подію у своєму Instagram 10 липня.

Жижченко прикрасила обкладинку плейлиста EQUAL Україна, а найсвіжіший трек гурту з назвою PEREMOHA було додано до глобального плейлиста EQUAL Global, який налічує майже мільйон підписників.

Фото ONUKA прикрасило рекламний щит на Times Square у Нью-Йорку, який є одним з найпопулярніших майданчиків для реклами у всьому світі.

«Для мене велика честь стати амбасадоркою програми Equal, особливо в нинішній час, тому що війна не закінчується і нам необхідно продовжувати нагадувати світові про нас! Мені особливо приємно бути однією з тих жінок, які мають право голосу і чий голос здатен змінювати, втілювати, окриляти та діяти! Сьогодення в Україні показує, що жінки абсолютно рівні, сильні, мужні і виборюють наше право на життя так відчайдушно, так пристрасно! І це захоплює мене! Я вірю, що ми здатні змінювати світ музикою, словами пісень. Лунати так гучно, як ніколи! Спасибі за цю велику честь бути частиною Equal!

Я з надією-таки сподіваюсь і вірю, що кожне прослуховуваня нашої музики наближає нас до перемоги і опосередковано, і буквально, бо музика єднає, музика зцілює, музика рятує, музика донатить і музика перемагає! Все буде Україна!» — написала ONUKA в Instagram.

Раніше, у березні 2023 року, співачка Jamala стала першою амбасадоркою з України для плейлиста Equal Global від Spotify. А в травні до команди амбасадорів приєдналася реперка alyona alyona.

Spotify створив EQUAL — глобальну ініціативу, спрямовану на розширення творчості жінок-артисток у всьому світі. Користувачі Spotify можуть отримати доступ до EQUAL Hub і ознайомитися з творчістю жінок із понад 180 країн.